Czech and Slovakian fanclub of TVXQ

PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

[PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Hanahanoiday
Moderátor

Female Pocet prispevkov : 476
Lokace : Ustecký kraj
Registration date : 28. 01. 08

PříspěvekPředmět: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   29.01.11 0:08

Vse pod spoilerem
Spoiler:

NII photoshoot behind the scene...Yoocun ten vyraz LMAO, Junsu lze rychle rozesmat Eu Kyang kyang XD, hlavne ze jsou porad vesely ^^

Please, check out my fiction The Hope hidden in Faith :)Thanx
Návrat nahoru Goto down
Konichiwka
Admin

Pocet prispevkov : 2427
Registration date : 04. 11. 08

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   29.01.11 23:41

či už Nii alebo Thier rooms fotky,z oboch som úplne na mäkko ,a to s tým JJ psíkom,ja si myslím,že pre tak slávnych ako sú oni sú výhodnejšie mačičky,predsa len pre toho psíka je fajn keď sa môže prebehnúť poriadne vonku a pri TVXQ je to asi dosť obtiažne,kvôli crazy faninkám a po druhé oni veľmi často sú mimo svojho domova,čo asi pesovi tiež málokedy vyhovuje,haha mám pesa tak viem aké je to náročné,mačky sú zlaté a prítulné,ale predsa len menej oddané svojmu majiteľovi a pokiaľ viem tak JJ už dávno hovoril,že sa mu páčia cici ,ale som aj ja rada.že na psov nezanevrel a že ich stále ľúbi,lebo som si myslela to isté čo ty,takže foto s týmto zlatým retriverom ma potešili,ale zaujímalo by ma čo je s Vickom,a Mickiho čo sa týka jeho vzťahu k pesovi,jednoducho ho obdivujem,že ako to zvláda a tie mangy by som si prečítala najradšej obe Bleach občas pozerám na animaxe,ale nikdy som to nevidela celé ,veľa častí, a One Piece som raz začala čítať mangu ale iba kúsok a musím povedať ,že sa nečudujem,že je taká populárna,hlavne teda asi anime
Návrat nahoru Goto down
MicinaCicusha
Cyoner

Female Pocet prispevkov : 2962
Registration date : 28. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   02.02.11 1:54

no ted a ten výraz :D no mna anime a mangy vobec netahaju.. ale možno koli YooChunovi začnem xD no ja som tiež nevedel dke ma psa a ani neviem :-O snad sa o nehos taraju jeho rodičia alebo kto :) no rozhodne si nemyslim že je mrtvy skor to bolo kniečo ako dohoda žesa vzdaju svojich psov ale niekto sa o nich postara :) lebo si cca naraz zaobstaralit ie mačky a potom si Xiah pridal na twitter foto po dlho čase so Xiahkym :) takže si myslím že aj Vick niekde je a určite je o neho skvelo postarane len proste toho času nieje tak vela smile
Návrat nahoru Goto down
Hanahanoiday
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   27.02.11 1:39

Dalsi varka fotek:

Enjoy

Návrat nahoru Goto down
Konichiwka
Admin

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   14.04.11 22:21

Pre Nii nové obrázky

Credits: as tagged + DNBN
Shared by: DBSKnight
zdielané z : cyon.top-forum.net

Návrat nahoru Goto down
Konichiwka
Admin

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   17.04.11 22:47

JYJ NII photoshoot s detmi

Yeeh to dite je ta rozkosne, ty velke oci O_O hned bych si ho vzala domu. Micky-sshi so cute

Kdepak je Youngwoong,Xiah a Micky? Uz jste sve prezdivky uplne zanevreli? Uh jsem rada, ze se Black day neslavi i tady.

Autorkou článku je Hanahanoiday

Návrat nahoru Goto down
Konichiwka
Admin

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   30.04.11 13:53

Credits: Nii 27
Shared by: DBSKnights
Zdielané z : cyon.top-forum.net

Návrat nahoru Goto down
Verča Veselá

Female Pocet prispevkov : 1450
Lokace : Ústecký kraj
Registration date : 21. 01. 09

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   30.04.11 17:34

To je tak neskutečně roztomilý ! ^^ Dětičky jsou úžasný ! ^^ A JYJ jak si s nimi rozumý, to jsou taky jenom přerostlý děti :D Moc hezký! ^^
Návrat nahoru Goto down
http://www.svet-jedne-cassie.blog.cz/
Hanahanoiday
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   07.05.11 23:32

Dalsi nova kolekce XD

Návrat nahoru Goto down
Konichiwka
Admin

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   07.05.11 23:52

tuším že si popožičiavali tričká XDale sú taký zlatý s tými detičkami,páni Jaejoongove deti tie by som chcela vidieť,dúfam že ich moc nerozmazná XD

Návrat nahoru Goto down
Verča Veselá

Female Pocet prispevkov : 1450
Lokace : Ústecký kraj
Registration date : 21. 01. 09

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   08.05.11 12:22

Já bych nejradši viděla děti všech! ^^ Pokud budou po tatíncích, tak to budou pěkný kocouři :D Kdybych byla JaeJoongova dcera,chtěla bych mít jeho krásnou pleť a husté vlasy. ^^ Hehe, ale tady vypadají jako puberťáci ze čtvrťáku na posledním výletě před maturitou. ^^ Hned si z otoh dělám příběh, bože, zatřelte mě! :D Děkuji za další várku.. hm.. že je to ještě baví! :D Ne, nestěžuji si,ale mohli by pro příště udělat nějaký videoklip! Nebo... to je jedno, ať si dělají co chtějí, stejně u toho budu slintat :D
Návrat nahoru Goto down
http://www.svet-jedne-cassie.blog.cz/
Konichiwka
Admin

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   08.05.11 12:45

jop aj mne už chýba niaky dobrý klipík :)

Návrat nahoru Goto down
Konichiwka
Admin

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   15.07.11 12:42

JYJ podisy pre Nii

Credit: StarsInLoveTVXQ + Kumo24411 Weibo
Shared By: JYJ3 + DBSKnights
zdielané z : cyon.top-forum.net

Návrat nahoru Goto down
TVXQs Fan

Female Pocet prispevkov : 1377
Lokace : Slovensko- zatial
Registration date : 23. 07. 09

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   02.09.11 13:31

podpisy by som brala :D :D :D podla mna su deti aj oni :D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII   

Návrat nahoru Goto down

[PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cyon :: TVXQ :: Muzeum :: JYJ from TVXQ-
Přejdi na: